Datum: 28. 1. 2014

V krátkosti se vrátíme ještě k sobotnímu duelu španělské Primera Division mezi Realem Madrid a Granadou, v němž hlavní pozornost padla opět na Cristiana Ronalda. Vstřelil branku, v další měl prsty a navíc předvedl i výborné nůžky!

Portugalec se vynikajícími nůžkami zaskvěl krátce před přestávkou, když mu na malé vápno nádherně naservíroval míč Luka Modrič. Tvrdou ránu pod břevno ale kupodivu všech přítomných gólman Roberto Fernandez dokázal vyrazit.

Ronaldo po zápase přiznal, že pokud by tahle situace skončila gólem, dost možná by se jednalo o jeho nejhezčí gól v kariéře!

Real nakonec ve druhém poločase vstřelil dvě branky a po vítězství 2:0 se na chvíli ocitl v čele tabulky. Nyní je ale vše při starém, Bílému baletu patří až třetí místo.