Ronaldo opět pálil ostrými! Schytal to Espanyol!

Datum: 18. 5. 2015

Cristiano Ronaldo s největší pravděpodobností získá cenu pro nejlepšího střelce španělské nejvyšší soutěže. Kolo před koncem má totiž na svém kontě už 45 branek! Druhý Leo Messi má o čtyři branky méně. Odskočit od svého soka mu pomohl nedělní hattrick do sítě Espanyolu.

Ronaldovi stačilo na hattrick pouhých 31 minut! Skóre otevřel až ve druhém poločase a přispěl tak k výhře 4:1! Skvělý výkon potvrdil navíc i jednou asistencí brazilskému obránci Marcelovi. Na Portugalcovo řádění se můžete podívat na videu pod článkem.

Bohužel pro Real neskončí tato sezóna úspěchem. Bílý balet skončí na druhé příčce za Barcelonou, která si v nedělním duelu zajistila titul.