eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Vstřelí Ronaldo na MS víc než jeden gól? Zatím se mu to nepovedlo!

Autor:
Datum: 16. 6. 2014

Cristiano Ronaldo je na svém třetím Mistrovství světa a s Portugalskem se těší ze skupiny G, kde narazí hned v prvním zápase na Německo.

Právě na tým, se kterým se Portugalci před osmi lety utkali o třetí místo a prohráli 1:3. Nyní mají oba celky minimálně stejné ambice a ve své skupině by měly s přehledem postoupit, Ghana a USA mohou de facto jen překvapit.

Hlavní hnací silou Portugalců bude již plně vyzrálý a zkušenostmi nabitý Ronaldo. Na posledních mistrovstvích sice měl pověst nejlepšího fotbalisty na světě, ale nebyl tím, kdo dával za Portugalce góly.

Vlastně, na každém MS dal Ronaldo jen jednu branku, pokud nepočítáme penaltu v rozstřelu s Anglií na MS 2006. Na německém šampionátu se trefil v základní hrací době ve skupině proti Iránu, a jak jinak než z penalty. Portugalci díky tomu vyhráli 2:0.

Druhou branku dal o čtyři roky později proti Severní Koreji také ve skupině. V 90. minutě úchvatně potvrdil vysokou výhru Portugalců 7:0. Branka to byla vskutku zajímavá.

První šanci přidat gól do své sbírky na nejsledovanějším fotbalovém svátku bude mít Ronaldo dnes v 18:00 proti zmiňovanému Německu.

-Karel Dostál-

foto: cnn.com

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace