eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Tak tohle se povedlo! Pelé a Cristiano září v nové reklamě

Autor:
Datum: 1. 4. 2014

Portugalec Cristiano Ronaldo se v minulém týdnu stal druhým ambasadorem letecké společnosti Emirates k blížícímu se MS 2014 v Brazílii. K této příležitosti si CR7 zahrál ve zhruba minutové reklamě, v níž nechybí ani legendární fotbalista Pelé.

Na trávníku se tito dva výteční plejeři už nepotkají, a tak je společnost Emirates dala dohromady alespoň v krátkém reklamním spotu. A nutno říci, že jde o povedený kousek!

A o co v reklamě vůbec šlo? Ronaldo zaslechl dva pasažéry, jak si šuškají o nejlepším fotbalistovi své generace. Šibalský úsměv na jeho tváři ale brzy vystřídalo zklamání, když zjistil, že se nejedná o něj, ale o Pelého. Následně se však karta obrátila.

Za Ronaldem přišel fanoušek a poprosil jej o společnou fotku, přitom Pelého jakoby ani neznal. Dokonce mu dal do ruky fotoaparát, aby snímek pořídil!

Na palubě letadla si v minulém roce střihl krátkou roli i jeho konkurent Lionel Messi. Ten se pro změnu v reklamě na turecké aerolinky společně s basketbalovou hvězdou Kobem Bryantem přetahoval o pozornost malého kluka. Celé video můžete zhlédnout zde.

-Jan Hloch-
(zdroj fotky: youtube.com)


UŽ JSTE VIDĚLI?

5 výbuchů Messiho aneb I malý Leo se umí pořádně naštvat
Když Ronaldinho kouzlil v Barceloně, malý Neymar ho pozorně sledoval
To byla gólparáda! Tady je důkaz, proč Chelsea za Torrese vyplatila takový balík!

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace