Datum: 6. 3. 2014

Cristiano Ronaldo dosáhl ve své kariéře na další velký individuální úspěch. Díky dvěma gólům v přátelském utkání do sítě Kamerunu (5:1) se stal nejlepším střelcem portugalské reprezentace v historii.

Do středečního zápasu měl Ronaldo na kontě 47 gólů, stejně jako Pauleta. Dvěma přesnými zásahy ovšem hvězda Realu Madrid bývalou dlouholetou oporu národního týmu předběhla.

Už jste viděli? VIDEO: Housle, lob i důraz. Neymar se v repre blýskl hattrickem!

„Nestarám se o překonávání rekordů. Ty přicházejí přirozeně, když člověk ukazuje dostatek oddanosti,“ řekl po zápase pro portugalskou televizi RTR Ronaldo, který po dvaceti minutách skóre zápasu otevřel a sedm minut před koncem ho uzavřel.