eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Je to možné? Ronaldo a Messi budou (snad) spoluhráči

Autor:
Datum: 21. 4. 2015

Tohle téma je fotbalovou veřejností omíláno snad už od „pravěku“ nebo přinejmenším od doby, kdy se tito dva staly hvězdami světového formátu. Jistě vás napadla podobná otázka jako mě. Ronaldo v Barce či snad Messi do nenáviděného Realu? Bohužel ani jedno, k asi největšímu přestupu všecho dob (zatím) nedojde.

Ikdyž, co se může stát v budoucnu nikdo odhadnout nedokáže. Nedávno se totiž objevily zprávy o tom, že UEFA chystá zavést tzv. All-Star Game. Ano, podobný výraz znáte ze zámořských NBA a NHL. Stejně jako v USA by i v Evropě proti sobě nastoupili hvězdy jednotlivých soutěží.

Měli to být TOP hráči z vybraných lig na severu (Bundesliga, ruská a britská Premier League) a na jihu (Serie A, Primera División a Ligue 1). Na první pohled skvělý nápad, který však evropská asociace následně popřela. Doufejme jen, že se tento nápad v budoucnu zrealizuje.

 

 

-Jan Hon-
(zdroj fotky: goal.com)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace