eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

GIF + VIDEO: V souboji dvou „céček“ zvítězilo to z Madridu!

Autor:
Datum: 20. 11. 2014

Úterý byl jeden ze dnů, kdy se odehrály přátelské mezistátní zápasy. Jeden takový se také sehrál na neutrální anglické půdě. Konkrétně na svatostánku Old Trafford v Manchersteru. Zde se utkali soupeři ze všech nejhvězdnější – Portugalsko vs. Argentina.

Jinými slovy, Ronaldo proti Messimu. Chtělo by se napsat, odvěcí rivalové, nicméně hned úvodní přátelské pozdravení tuto teorii rozprášilo. Podobné spekulace vytváří jen hrstka závistivých novinářů. Sám útočník Realu již v minulosti několikrát prohlásil, že oba k sobě chovají vzájemný respekt.

youtube.com

Přestože fanoušci mohli vidět na jednom hřišti dva nejlepší hráče planety, do ochozů šestasedmdesáti tisícového stadionu jich přišlo „jen“ něco přes polovinu. Kdo by však čekal souboj, kde padal jeden gól za druhým, bude zklamaný. V bývalém působišti CR7 se tak zrodila pouze jednobranková výhra „domácích“.

-Jan Hon-
(zdroj fotky,gifu: goal.com, youtube.com)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace